Kariéra

Hledáte uplatnění v pozici kuchař, číšník, servírka či pomocná síla v kuchyni? Hledáte zaměstnání v Brandýse nad Labem?

V současnosti nabízíme tuto pracovní pozici:

Pomocná síla – pozice je volná

Náplň práce: mytí nádobí, úklid kuchyňských a skladových prostor restaurace

Požadujeme: praxe min. 1 rok v gastronomii, trestní bezúhonnost

Předpokládáme: pracovitost, spolehlivost

Oceníme: dlouhodobý pracovní vztah, flexibilita

Nabízíme: dobré platové podmínky, příjemné pracovní prostředí, výhody rodinné firmy

Číšník/servírka – pozice je volná

Požadujeme: střední vzdělání v oboru, profesní osvědčení, trestní bezúhonnost, praxe v oboru min. 3 roky, profesionální vystupování, zájem o oborové novinky

Předpokládáme: příjemný vzhled, pracovitost, spolehlivost, loajalita, odpovědnost, flexibilita, komunikační dovednosti

Oceníme: komunikační jazykové znalosti (angličtina, němčina)

Nabízíme: dobré platové podmínky, motivační bonusy, příjemné pracovní prostředí, výhody rodinné firmy

Kuchař – pozice je již obsazená

Předpokládáme: inovativní přístup, znalost normování pokrmů, pracovitost, spolehlivost, loajalita, flexibilita, odpovědnost, samostatnost

Oceníme: proaktivní přístup, ochota učit se

Kontaktní formulář

Kontaktovat nás můžete rovněž prostřednictvím kontaktního formuláře. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná, děkujeme za pochopení.